Fashion Show v ateliéru Hydropool

Srdečně Vás zveme na módní přehlídku ve spolupráci s Ateliérem Hydropool v Říčanech u Prahy.  Akce se bude konat v Ateliéru Hydropool ve čtvrtek
30. září 2021 od 17:00

A co Vás čeká? Dámy se můžou těšit na originální podzimní outfity z kolekce butiku MamaMia, které uvidíte po celou dobu show na našich úžasných modelkách. Vybírat budete moct od office modelů po ležerní outfity různých značek i velikostí. S výběrem vhodného střihu nebo barvy vám bude pomáhat stylistka Zuzana Soleh, která přesně ví, co vám bude slušet. Díky ní budete odcházet s kvalitním oblečením, kterého nebudete později litovat. Pánové jistě ocení raut s občerstvením a kvalitním moravským vínem nebo pivem Bernard.

A aby to bylo kompletní, pozvali jsme k nám také Romanu Šulákovou z nového Atelieru krásy a zdraví. Po celý večer si můžete dopřávat luxusní pleťové péče pomocí patentovaných technologií a kosmetických produktů americké společnosti Nuskin, která vznikla spojením vědy a přírody. Ukážeme vám, jak navrátit vašim buňkám mládí a vaší pokožce pevnost.
Pokud chcete být krásná, jde to i bez skalpelu a Romana Vám jistě ukáže jak na to.

S sebou si můžete vzít dobrou náladu a plavky, které budete moct po celou dobu využívat ve wellness, které se nachází v luxusním ateliéru Hydropool. Užít si můžete hydroterapeutickou masáž v samočistící vířivce nebo ve venkovním vyhřívaném bazénu s protiproudem.

Mimo jiné se můžete také těšit na doplňky a nábytek z přírodních materiálů značky Bazar Bizar nebo MUUBS, které si lze zakoupit či objednat z katalogu i online na www.wellness-design.cz. Milovníci přírodní kosmetiky jistě ocení širokou nabídku známe CBD kosmetiky Cannor nebo éterických vůní do domácnosti a tělo značky Locherber Milano.

Rezervace nutná na emailu – zuzana.solehova@seznam.cz nebo virivkycom@gmail.com
www.virivky.com
www.butikmamamia.com