Jaro už nám klepe na dveře

Je období, kdy už není zima, ale teplo zatím úplně nepřišlo. Dny, kdy zjistíme, že už venku nemusíme mít čepici a rukavice a že nám v teniskách přestala být zima na nohy, zkrátka milujeme. Období, kdy nemusíme tolik vrstvit a být zachumlané v teplém obleční. Lehčí kabátky, bundičky v kombinaci s pletenými svetry, saka, pláště , to je volání jara.

Jsou to také typy , které se dají nosit v období, kdy není ani zima, ani příliš teplo.

Bez čeho se letos na jaře neobejdeme? Jsou to klasická bavlněná trička, černé kalhoty, kožené sako či kabát. Tyto kusy jdou skvěle kombinovat mezi sebou, také stačí přidat barevnou kabelku, zajímavé boty, výrazný šperk nebo sluneční brýle a z jednoduchého outfitu se rázem stane osobitá záležitost. V poslední době jsou stále populární kožená či koženková saka, sukně, kalhoty většinou v černé, ale i v krémové či béžové barvě.

V jarním šatníku by určitě neměly scházet dobře padnoucí džíny, po kterých sáhneme, když nechceme vymýšlet složité kombinace. Efektivním a zároveň elegantním kusem jsou béžové kalhoty. Můžeme je zkombinovat s obyčejným bílým tričkem, černé sako nebo džínová bunda a bílé tenisky.

Nápady na uotfity pro aktuální období postupně vkládáme do galerie. Rádi Vám poradíme, jak snadno poskládat Váš šatník, aby jste se cítily pohodlně, žensky, prostě „šik“ .